KOMUNIKAT V z dnia 29.05.2023r.

W związku z organizacją VIII OGÓLNOPOLSKIEJ KONFERENCJI  „PEDIATRIA I PIELĘGNIARSTWO PEDIATRYCZNE – NOWE WYZWANIA", która odbędzie się w dniach 19-20 czerwca 2023 roku w Hotelu Villa Port w Ostródzie, Zarząd PSPP serdecznie zaprasza do zapoznania się ze szczegółowym programem.


Z okazji nadchodzących
Świąt Wielkanocnych
najserdeczniejsze
życzenia
zdrowia, szczęścia i radości,
samych słonecznych dni
oraz sukcesów w życiu prywatnym
i zawodowym składa

Zarząd
Polskiego Stowarzyszenia
Pielęgniarek Pediatrycznych

 

 

KOMUNIKAT IV z dnia 04.04.2023r.

Zarząd PSPP serdecznie zaprasza na VIII OGÓLNOPOLSKA KONFERENCJA  „PEDIATRIA I PIELĘGNIARSTWO PEDIATRYCZNE – NOWE WYZWANIA", która odbędzie się w dniach 19-20 czerwca 2023 roku w Hotelu Villa Port w Ostródzie..

Zarząd PSPP serdecznie zaprasza na VIII OGÓLNOPOLSKA KONFERENCJA  „PEDIATRIA I PIELĘGNIARSTWO PEDIATRYCZNE – NOWE WYZWANIA", która odbędzie się w dniach 19-20 czerwca 2023 roku w Hotelu Villa Port w Ostródzie.

Szanowni Państwo Zarząd PSPP serdecznie zaprasza na, objęty przez nas patronatem, XVII Ogólnopolski Zjazd Położniczo-Neonatologiczno-Pediatryczny „Interdyscyplinarnie o zdrowiu dziecka od noworodka do nastolatka”  TORUŃ, 14 – 16 kwietnia 2023 r.

Szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy na stronie www.pce.com.pl w zakładce szkolenia i konferencje.

Postanowieniem Sądu Rejonowego w Lublinie z dnia 12 kwietnia 2005 roku Polskie Stowarzyszenie Pielęgniarek Pediatrycznych uzyskało status organizacji pożytku publicznego. Oznacza to, że podczas dorocznych rozliczeń z Urzędem Skarbowym każdy może wesprzeć PSPP przekazując mu – zamiast do budżetu państwa – 1.5% swojego podatku należnego za poprzedni rok podatkowy. Przekazana kwota zostaje zwrócona przez Urząd Skarbowy po rozliczeniu PIT.

W związku z tym zwracamy się z prośbą o rozważenie możliwości skorzystania z tej formy wsparcia finansowego Stowarzyszenia. Uzyskane tą drogą środki przeznaczamy na działalność statutową, a w szczególności na: organizowanie różnych form dokształcania pielęgniarek pediatrycznych; dofinansowanie członkom Stowarzyszenia różnych form podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

-> JAK PRZEKAZAĆ 1.5% PODATKU NA RZECZ POLSKIEGO STOWARZYSZENIA PIELĘGNIAREK PEDIATRYCZNYCH?
Strona 1 z 2