Z okazji Międzynarodowego Dnia Pielęgniarki pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia wszystkim Pielęgniarkom oraz Pielęgniarzom.
Dziękujemy za waszą troskę, ciepło i cierpliwość, którymi otaczacie najmłodszych pacjentów.
Niech każdy dzień przynosi satysfakcję, uznanie i wdzięczność, a uśmiechy dzieci będą najpiękniejszą nagrodą za serce wkładane w opiekę.
Życzymy zdrowia, spokoju, wielu powodów do radości oraz niegasnącej pasji w niesieniu pomocy najmłodszym.
Zarząd
Polskiego Stowarzyszenia
Pielęgniarek Pediatrycznych